Magazín LEEMONADA

BĚHÁNÍ LETÍ!

Mladí i staří, jednotlivci, přátelé či páry... Krajinou si to supí stále více běžců, kterým nejde o překonání časového rekordu ani medaile. Zato si za běhu klidně popovídají mezi sebou. Světový trend jménem jogging - nezávodní, kondiční běhání - si nachází víc a víc příznivců také u nás.

RÝMEČKA

Snad každý se s ní už někdy setkal. Je zákeřná, vypočítavá, napadá všechny pozemšťany, a to bez nároku na milost – rýmečka! Největší silou však většinou udeří na zástupce mužského rodu. Je to však opravdu samostatná nemoc, nebo se objevuje pouze ruku v ruce s nachlazením?

ROZHOVOR S KAPACITOU - RADIM JELIČ

Osobní kondiční trenér fitness a kulturistiky a poradce v oblasti výživy.

HOMEOPATIE LÉČÍ ČLOVĚKA

Homeopatie má u nás i ve světě řadu příznivců, ale i odpůrců. Odpůrci se rekrutují zejména z řad lékařů a farmakologického průmyslu.
Ptáte se proč?

KDYŽ DRAK POUŠTÍ TEBE

Kitesurfing je jedním z nejrychleji se rozvíjejících sportů v dnešní době. V roce 1998 se tomuto sportu věnovalo pouze několik desítek nadšenců a v roce 2006 byl počet kitesurferů odhadován už na 150–200 tisíc.

ŠKOLA JÓGY

Je večer, sedíte ve své kanceláři, na vašem pracovním stole leží kus nedojedené pizzy a několik použitých hrnků od kávy... Poznáváte se?
Tak čtěte dál...

ROZHOVOR S KAPACITOU - PETR PLASGURA

Rozhovor s MUDr. Petrem Plasgurou, primářem oddělení urologie nemocnice ve Frýdku-Místku.