Magazín LEEMONADA

Magazín LEEMONADA

Magazín LEEMONADA

Představujeme Vám magazín naší společnosti Leemon Media, s. r. o.,
která je členem společnosti
Leemon Concept, s. r. o.

Leemonada je magazín zaměřený na přímou cestu distribuce jednotlivým společnostem, které se v tomto nadčasovém magazínu mohou vskutku neotřelým způsobem prezentovat.

V jednotlivých rubrikách Vám budeme jednou za dva měsíce přinášet celorepublikové postřehy a lákavá témata, která se stanou zajímavým a oddechovým odreagováním od čehokoliv; přicházet budeme s novinkami z marketingového prostředí, cestování, gastronomie, sportu a dalších lákavých aktualit.

Magazín je cílen na přímou skupinu firemních klientů, jednatelů společností a jejich dalších spolupracujících firem a dodavatelů. Takovou formou distribuce dochází k jasnému zasažení cílové skupiny a adresnému dodání výtisků jednotlivým osobám, které mají zájem o jejich další šíření prostřednictvím svých distribučních kanálů.

Souběžně s tiskovou podobou je magazín vydáván i elektronicky na www.leemonada.cz. O těchto webových stránkách informuje zájemce moderní newsletter, jehož počáteční distribuční síla čítá na více než 1000 e-mailových adres. (To je výsledkem poskytnutí dat jednotlivými společnostmi, které mají zájem o zaslání přímých informací konkrétním osobám.)

S každým dalším číslem se tedy bude naše e-mailová databáze navyšovat o nové adresy. Bude tak časem pokrývat tisíce přímých oslovení, kterých můžete jako společnost také využít prostřednictvím prezentace své firmy v této neobyčejné tiskovině.

Budete-li mít zájem o navázání spolupráce s Leemonadou, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese: redakce@leemonada.cz. I Vaše téma se v Leemonadě může stát naším tématem, dozví se tak o Vás spousta lidí.

Tištěná verze magazínu je jednotlivým společnostem dodávána zdarma, v rámci propagační spolupráce.

S pozdravem a s přáním příjemného počtení Vás zdraví

Nikola Tošenovská
Šéfredaktor magazínu Leemonada

další články z rubriky Redakce: