Magazín LEEMONADA

BRÝLE A OSOBNOST MUSÍ PASOVAT JAKO KLÍČ DO ZÁMKU!

BRÝLE A OSOBNOST MUSÍ PASOVAT JAKO KLÍČ DO ZÁMKU!

Zavřete oči a představte si manažera, advokáta nebo úředníka - s brýlemi... A bez nich!

Zkušeněji a důvěryhodněji působili obrýlení, že ano? Brýle se pojí s autoritou, jinak by je někteří těžko nosili s nedioptrickými skly, jen jako módní doplněk.

Aby byl dojem dokonalý, musí brýle tvarem pasovat k tvaru obličeje, obroučky svou barvou ke kůži a vlasům… Zvlášť u kousků s osobitým designem je třeba počítat
s charakterem a temperamentem nositele. Tohle sladit je největší kumšt. Nepomůže žádná šablona odstínů, jenom zkušenost. Když se výběr zdaří, výsledek stojí za to. Ať jde o brýle na obchodní jednání, pro neformální příležitosti či proti slunci.

Navrhování brýlí se věnuje řada designerů a ateliérů. I u nás jsou dostupné nejvyhlášenější značky jako třeba Oliver Goldsmith (nosil i John Lennon)
či L.a.Eyeworks (oblíbili si třeba Andy Warhol nebo Elton John). Ty však v ČR prodává jediná společnost – Žilka Optik Studio. V nabídce má i další velmi originální designéry.

Přírodní a umělé materiály. Retro i futuristický design. Kdo si troufá a věří svému vkusu, může brýle vybírat třeba celé dny. V optikách jsou naštěstí odborníci,
kteří s nalezením toho pravého skvostu dokáží poradit každému.

další články z rubriky Pánská a dámská jízda:

KDO MÁ VĚTŠÍ BOURÁK?  

KDO MÁ VĚTŠÍ BOURÁK?

Muži opticky povyrostou zhruba o tolik centimetrů, kolik tisícikorun stál jejich oblek.

ZATRACENĚ SEXY V PLASTU  

ZATRACENĚ SEXY V PLASTU

Boty z umělé hmoty zařazené v dámském botníku jsou už samozřejmostí.