Magazín LEEMONADA

ROBOTI UŽ JDOU

ROBOTI UŽ JDOU

Nepotřebuje sexy obleček, jíst ani pít. Svou práci vydrží vykonávat na stejné úrovni po několik hodin, upoutá pozornost každého, kterým je spatřen, a do takové hostesky nemusíte váhat investovat. Jmenuje se Advee, pochází z Brna a je jedinečná. Je to totiž robot.

Český vynález, který zvítězil v loňských POPAI Awards, jedni vyzdvihují jako inovaci pro přímé oslovení, jiní jej považují za zbytečnou náhradu hostesek. Rozhodně je však Robot Advee absolutní novinkou v oblasti interaktivní multimediální prezentace a reklamy na místě prodeje. Jedinečným způsobem upoutá a udrží pozornost uživatelů a umožní Vám poskytnout zákazníkům, obchodním partnerům nebo návštěvníkům jedinečný zážitek a předat jim tak zcela originální formou požadovanou informaci.

Necháme to zcela na vás, zda chcete být o krok napřed a letošní silvestrovské chlebíčky vám ještě naservíruje manželka nebo už Advee.

 

další články z rubriky O krok napřed:

NENECHTE ZPUCHŘET HITY SVÉHO MLÁDÍ  

NENECHTE ZPUCHŘET HITY SVÉHO MLÁDÍ

Někdo za retro v hudbě považuje třicátá léta, někdo devadesátá. Záleží na věku posluchače.

JAN ČINČERA A JEDNOOKÁ CHOBOTNICE  

JAN ČINČERA A JEDNOOKÁ CHOBOTNICE

Organizátoři výstavy pro návštěvníky a vystavovatele připravili tři dny plné novinek z dané oblasti.

3D REKLAMA  

3D REKLAMA

Rybáři prut, kuchaři zástěru, gurmánovi víno. To je správná cesta, jak efektivně obdarovat klienta, zaměstnance, přítele.