Magazín LEEMONADA

3D REKLAMA

3D REKLAMA

Rybáři prut, kuchaři zástěru, gurmánovi víno. To je správná cesta, jak efektivně obdarovat klienta, zaměstnance, přítele.

Osobnější přístup k výběru reklamních předmětů je dnes již samozřejmostí. Last minute na jejich nákup se rozhodně nevyplatí. Vyhnout se stresu z časových deadlinů a s blížícím se závěrem roku také zužujících se skladových zásob, lze jen nákupem v předstihu. Ideální dobou pro výběr nápaditých a vhodných reklamních předmětů, dosahující ideální cenové představy, je přelom srpna a září.

Již v této době Vám náš specialista na základě dostatečných informací rád připraví selekci 3D předmětů, které uspokojí jak vás, tak vámi obdarované.

Svou e-mailovou adresu zašlete na akce@leemonada.cz, obratem obdržíte dotazník obsahující jednoduché otázky ohledně specifikace cílové skupiny, kterou hodláte obdarovat. Ušetříme Vám spoustu času listováním v ponurých katalozích a můžete být „o krok napřed“ před konkurencí a zefektivnit své vynaložené investice do reklamních dárků.

 

další články z rubriky O krok napřed:

NENECHTE ZPUCHŘET HITY SVÉHO MLÁDÍ  

NENECHTE ZPUCHŘET HITY SVÉHO MLÁDÍ

Někdo za retro v hudbě považuje třicátá léta, někdo devadesátá. Záleží na věku posluchače.

JAN ČINČERA A JEDNOOKÁ CHOBOTNICE  

JAN ČINČERA A JEDNOOKÁ CHOBOTNICE

Organizátoři výstavy pro návštěvníky a vystavovatele připravili tři dny plné novinek z dané oblasti.

ROBOTI UŽ JDOU  

ROBOTI UŽ JDOU

Nepotřebuje sexy obleček, jíst ani pít. Svou práci vydrží vykonávat na stejné úrovni po několik hodin, upoutá pozornost každého, kterým je spatřen, a do takové hostesky nemusíte váhat investovat. Jmenuje se Advee, pochází z Brna a je jedinečná. Je to totiž robot.